KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303079
nr 1430 3079
O Teien, stilleben. Signerad. Olja på pannå, 38x45, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:43:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr